K.Šalčiaus IĮ

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
K.Šalčiaus IĮ

K.Šalčiaus IĮ

Energjia dhe burimet natyrore, Mallra stone, Stone products

Druskininkų g. 90
LT-62226, Alytus, Lituani
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 149905754
Ss code siguruesi: 563995
Ore pune
I-V 8:00-21:00
VI 8:00-21:00
VII 8:00-21:00

- K.Šalčiaus IĮ

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kategoria e aktivitetit të


Energjia dhe burimet natyrore, Mallra stone, Stone products
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.paminklaialytuje.lt

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
OLAN LT, UAB
GRANITAS, UAB
R. Greičiūno IĮ
D. VAREC, UAB
R. Skromano PAMINKLŲ GAMYBA
ARMAVA, UAB
TALJA, S. Rakūno TŪB
AKMENORIJA, IĮ
AKMENIJA, UAB
V. Jodko individuali veikla
LOREKSTA, UAB
SMIGĖ, UAB
Č. Aimunto įmonė
FRUCTUS ARTIS, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi K.Šalčiaus IĮ Karte biznesi